Növeld meg a nyerõ százalékaidat a Bettingrunner fogadó formáival! A világ egyetlen fogadõi tippelõ üzlete. Válaszd ki a kedvenc tippedet, vagz tippadódat, hogy megtudhasd a legjobb stratégiákat a sikerhez. Egyedi vagy többszoros nyereségre tehetsz szert, ha ráklikkelsz a Feliratkozás a Tippadó profil oldalra!

Filter:
Jégkorong
Szûrõ eltávolítása

Jégkorong fogadási tippek pénzért

A hoki egy új, de annál híresebb sport, főleg az északi országokban, éppen ezért megtalálhatjuk a fogadási irodák sport ajánlatai között. Az egyik nagyon jó ok ami miatt megéri erre a sportra helyezni a tétet az, hogy kiszámíthatatlanabb. Ez bíztosítja nekünk a magas adrenalin szintet, izgalmat a játék ideje alatt. Egy érdekfeszítő, új sport, amire megéri fogadni.
A hoki egy nagyon mozgalmas sport, főleg, ha élőben nézed, ha ott szurkolhatsz a kedvenc csapatodnak a stadionon. Ha fogadsz is, az izgalom még jobban fokozódik. Ez a játék óriási sikernek örvend Észak Amerikában, de úgyszintén Észak és Kelet Európában is. Ennyi ligával és fogadási lehetőséggel, a Jég hoki az egyik legnyereségesebb sport, amire megéri fogadni. A legnagyobb és leggazdagabb liga a világban az NHL, ahová 23 csapat megy Amerikából.
A jégkorongot egy négyszögletes jégpályán játszodják. A Nemzetközi Jégkorong Szövetség rendezvényein, de a világbajnokságokon is, a pálya mérete 60-61 m hosszú és 29-30 m széles. A sarkokat le kell kerekíteni. A jégfelületet hosszában 5 vonallal osztják fel, ezek teljesen átszelik a jégpályát, és függőlegesen a palánkon folytatódnak. A pálya mindkét végétől 4 m-re 5 cm széles piros vonalat kell húzni, hogy mindenki tudja, hol vannak a gólvonalak. A két gólvonal közti jégfelületet 30 cm széles kék színű vonalakkal három részre osztják. Ezek a vonalak jelölik ki a három harmadot, a csapat kapujánál van a védekező harmad, a középső a semleges harmad, a legtávolabbi pedig a támadó harmad. A pálya középen lévő piros színű, 30 cm széles vonal mutatja nekünk a középvonalat, ez választja el a két csapat térfeleit.
Mindenik csapat célja az, hogy több gólt adjon a 60 perc alatt a másik csapat kapujába. Ez a játék a sebesség játéka. A játékosok néha 40 km/h – s sebességgel siklanak a pályán. Öt mezőnyjátékos és egy kapus lehet egyszerre a jégen, de hamar lecserélik őket, a hideg miatt. A mérkőzés három 20 perces harmadból áll. A játékosnak engedélyezett, hogy a levegőben megállítsa vagy félreüsse nyitott tenyérrel a korongot vagy a kezével a jégen lökje azt, de nem passzolhatja szándékosan azt társának.

Akárcsak a többi sportfogadásban, itt is ajánlott egy kis kutatással kezdeni. Milyen a kedvenc csoportod, mik a legújabb eredményeik, megsérűltek- e a legjobb játékosok, milyen a hangulatuk, játékkedvük mostanában? Eléggé motiváltak ahhoz, hogy nyerjenek? Figyeld meg, milyen eredményeket érnek el az otthoni játékokban és milyenek az eredmények, ha máshol játszanak.
Ajánljuk, hogy olvasd el a legjobb tippadóink ajánlatát minden meccsre. Ők mindent kiszámolnak, és nagyon jó tudni egy szakember véleményét is. Miután minden információ megvan, amire szükséged lehetne, már csak annyi van hátra, hogy használd fel a megérzéseidet, ahhoz, hogy eldöntsd, kire helyezd a tétet. Bízz benne, hogy jól fogsz választani.
Milyen típusú fogadások léteznek a jég hokiban?

• Győztes csapat – El kell döntsd, szerinted melyik csoport nyeri meg a meccset, ki lesz a végső győztes.
  • Hendikepek – Meg kell mondd, melyik csapat fog “x” gólos hendikeppel indulni.
  • Ősszes gól – Arra kell fogadj, hogy hány gól lesz a megszabott idő alatt.
  • Melyik csapatnak sikerül az első gólt az ellenfél kapujába juttatni hamarabb.
  • Melyik csapat juttatja az ellenfél kapujába az utolsó gólt.
  • Helyes eredmény
  • A sport piactól függően lehetnek más fogadási típusok is. Rengeteg választási lehetőség van, te csak ki kell válasszad a neked megfelelőt. Élő meccs alatti fogadáskor ne feledd, hogy még a legjobb csapatoknak is lehet rossz indulásuk. Ha egy góllal lemennek, az még nem a világ vége. Mindenkivel megtörténhet. Helyrejönnek, ne aggodj. Azért választottad őket, mert ők a legjobbak.Most már készen állsz fogadni a legjobb jég játékon. Fogadni egy hoki meccsen segít, hogy úgy érezd magad, mintha te is a pályán lennél, és küzdenél a sikerért.

Szerezz ingyenesen profi fogadási tanácsokat!